Wymiana opon

Opony to jedyny element naszego samochodu stykający się z jezdnią – to one decydują o powodzeniu nagłego manewru czy drodze awaryjnego hamowania.

Sporo naszych klientów zamawia opony w serwisie Oponeo.pl wybierając dostawę bezpośrednio do naszego warsztatu i rezerwując godzinę wymiany podczas składania zamówienia. Możesz zostawić swoje opony w naszym depozycie do przyszłego sezonu a jeżeli nie nadają się do dalszej jazdy – zutylizujemy je. Proponujemy również usługi wulkanizacyjne.

Wymieniamy też opony motocyklowe w atrakcyjnej cenie.

DLACZEGO MY:

 
Podczas wymiany opon na nowe kontrolujemy czy zużywają się one równomiernie. Jeśli zużyte opony były zdarte z jednej strony proponujemy ustawienie zbieżności w naszym serwisie.
Wiele samochodów posiada czujniki ciśnienia TPMS. Posiadamy nowoczesny sprzęt pozwalający na kodowanie oraz wymianę czujników.
Kompleksowe usługi wulkanizacyjne w jednym miejscu. Przy okazji wymiany opon obligatoryjnie weryfikujemy układ hamulcowy. Zdążysz wypić u nas pyszną kawę i przejrzeć prasę branżową, a Twoje auto już będzie gotowe.